Studia I stopnia semestr letni 17/18 – grupy

Instytut Filologii Polskiej i Logopedii

Podział na obligatoryjne grupy konwersatoryjne

w semestrze letnim roku akademickiego 2017 / 2018

STUDIA LICENCJACKIE

ROK I

Grupa 1

  1. Bakowicz Magdalena Barbara
  2. Chmielecka Anna Marianna
  3. Chociszewska Klaudia
  4. Chuszcz Zuzanna Maria
  5. Gaworska Milena Marta
  6. Goniewicz Jadwiga
  7. Hankiewicz Mikołaj Piotr
  8. Jurkiewicz Aleksandra
  9. Leszczyńska Aleksandra
  10. Makowska Wiktoria
  11. Maślak Aleksandra Karolina
  12. Nowak Sylwia Estera
  13. Ostrowski Mateusz Łukasz
  14. Palma Daria Agnieszka
  15. Pytel Jakub Piotr
  16. Świderska Małgorzata Katarzyna
  17. Trojanowska Daria Kinga
  18. Wiśniewska Anna Monika
  19. Zwolińska Paulina

 

Grupa 2

  1. Adamczyk Aleksandra Anna
  2. Banasiak Paulina
  3. Brzostek Adrianna
  4. Czekalik Krzysztof Mateusz
  5. Gabara Magdalena
  6. Gradowska Katarzyna
  7. Greta Patrycja
  8. Hornich Katarzyna
  9. Jabłoński Sebastian Łukasz
  10. Jagłowska Aleksandra
  11. Kądziela Natalia Patrycja
  12. Krych Katarzyna Maria
  13. Leszczyńska Katarzyna Agnieszka
  14. Lewandowska Dżesika
  15. Lewandowska Natalia Maria
  16. Mrozek Karolina
  17. Szkudlarek Mikołaj Aleksander
  18. Szulc Nika Anna
  19. Witczak Aleksandra
  20. Zalewski Michał Jan

 

Grupa 3

  1. Bigos Martyna
  2. Botor Anna
  3. Delewski Oskar
  4. Dygas Sara
  5. Grober Aneta
  6. Gronowski Jakub
  7. Kowalska Dominika
  8. Lorek Katarzyna
  9. Łabuzińska Aleksandra
  10. Maciejewska Agata Marta
  11. Ochęcka Paulina
  12. Oleszczak Natalia
  13. Pudło Magdalena Elżbieta
  14. Sybilski Szymon
  15. Szałkucka Anna
  16. Szmidka Paulina Beata
  17. Zając Joanna
  18. Zbiciński Jan Piotr

 

ROK II

Grupa 1

  1. Barys Łukasz
  2. Chęcińska Joanna
  3. Czerwińska Anna
  4. Dębska Małgorzata
  5. Rafał Grabski
  6. Jaśpińska Marta
  7. Jóźwiak Natalia
  8. Kalinowska Angelika
  9. Kotynia Katarzyna
  10. Krawczak Natalia
  11. Kwiatkowska Joanna
  12. Lewińska Sylwia
  13. Mateja Regina
  14. Przybyłek Julia
  15. Sitnicki Michał
  16. Smug Adrianna
  17. Sobczak Dominika
  18. Oliwia Sztandera
  19. Urbańska Martyna
  20. Walczak Klaudia

 

Grupa 2

  1. Borończyk Wiotleta
  2. Gajewska Katarzyna
  3. Hac Barbara
  4. Jabłońska Sandra
  5. Kasprzak Julia
  6. Kawnik Edyta
  7. Kęsiak Marta
  8. Lichańska Magdalena
  9. Łazarska Patrycja
  10. Miszczak Karolina Aneta
  11. Patorska Natalia
  12. Pierzgalska Kalina
  13. Sidowska Anita
  14. Sierocińska Eliza
  15. Snowarska Karolina
  16. Strefnel Anna
  17. Stysińska Weronika
  18. Szymańska Alicja
  19. Wieczorek Olga

ROK III

Grupa 1

  1. Brygier Julia
  2. Dziuba Natalia Barbara
  3. Fraj Karolina
  4. Gozdek Magdalena Irena
  5. Gręda Lidia
  6. Huzarska Karolina
  7. Kozioł Aldona Anna
  8. Mikołajczyk Katarzyna
  9. Romanowska Joanna Ewelina
  10. Smolińska Patrycja
  11. Stolarska Natalia
  12. Wiecha Izabela
  13. Wiśniewska Blanka
  14. Witczak Łukasz Marek
  15. Włodarczyk Karolina Zuzanna
  16. Woziwoda Anna Maria

Grupa 2

  1. Balcerek Bartosz Mateusz
  2. Bąk Emilian
  3. Chmurak Michalina
  4. Fortecka Maja
  5. Jatczak Adam
  6. Kardas Klaudia
  7. Lesiak Patrycja
  8. Marusińska Aleksandra Małgorzata
  9. Matuszewska Maja
  10. Mielczarek Sylwia
  11. Polanin Żaneta
  12. Purgał Kinga
  13. Rymarczyk Weronika
  14. Szurgot Klaudia Anna
  15. Szymańska Justyna
  16. Walasik Justyna

Grupa 3

  1. Błąd Weronika
  2. Cygulski Marcin
  3. Glebko Adrianna
  4. Jankowska Kornelia
  5. Kaźmierczak Maciej
  6. Konicka Katarzyna
  7. Lipińska Karolina
  8. Maj Malwina
  9. Majka Katarzyna
  10. Palińska Lidia
  11. Palmowska Klaudia
  12. Ptasińska Marta
  13. Rosiak Izabela
  14. Sobczak Dominika
  15. Tomasik Aleksandra
  16. Zasada Sylwia
  17. Zielińska Anna

About the Author: kuba