Studia II stopnia semestr letni 17/18 – grupy

Instytut Filologii Polskiej i Logopedii

Podział na obligatoryjne grupy konwersatoryjne

w semestrze letnim roku akademickiego 2017 / 2018

Studia II stopnia

Rok I

Grupa literaturoznawcza

  1. Bińkiewicz Patrycja
  2. Chrzanowska Angelika Anna
  3. Dmuchowska Sylwia
  4. Gortat Zuzanna Ewelina
  5. Hejniak Zuzanna Anna
  6. Jakubik Jakub Zbigniew
  7. Jarczewska Angelika Maria
  8. Jaroń Paulina
  9. Jaworska Ewa
  10. Kowalczyk Zbigniew
  11. Krygier Paulina Maria
  12. Łazarczyk Aleksandra Ewa
  13. Łuczak Aleksandra Ewa
  14. Mlonka Anna Maria
  15. Prejs Sylwia
  16. Sekrecka Kinga Karolina
  17. Słomka vel Słomiński Krystian
  18. Snochowska Milena Anna
  19. Sznyrowska Daria
  20. Wasilewska Magdalena Marta
  21. Wawrzyniak Zuzanna Weronika
  22. Zań Monika
  23. Zwoliński Krzysztof Stanisław

 

Grupa językoznawcza

  1. Bartos Sylwia Barbara
  2. Becht Dorota Ewa
  3. Chrostowska Anna Maria
  4. Dębiec Kamila Maria
  5. Dróżdż Krzysztof
  6. Dzwonek Weronika Katarzyna
  7. Jatczak Paulina Dorota
  8. Kowalczyk Joanna Paulina
  9. Kowalczyk Marcin Jan
  10. Koziarska Ilona
  11. Łużyński Adam
  12. Matczak Dominika
  13. Molska Julia
  14. Olejnik Bartosz Adam
  15. Orzeł Mateusz Krzysztof
  16. Ozimek Marlena Anna
  17. Pokorska Michalina Weronika
  18. Sroka Jakub Kacper
  19. Syrek Małgorzata Anna
  20. Szymańska Dominika
  21. Walkowska Adrianna Ewa
  22. Wawrzyniak Agnieszka Daria
  23. Wojtaszczyk Sara Wiktoria

 

Rok II

Grupy literaturoznawcze

Grupa 1

  1. Banach Agnieszka
  2. Borycka Klaudia
  3. Dylik Beata
  4. Grobelna Karolina
  5. Jaczewska Alicja
  6. Jedlińska Aleksandra
  7. Jóźwiak Monika
  8. Koźbiał Natasza
  9. Krzesłowska Nadia
  10. Matysiak Monika
  11. Rolla Monika
  12. Stradel Karolina
  13. Szczepańska Anna
  14. Szcześniak Daria
  15. Watorowska Roksana
  16. Wojtczak Katarzyna
  17. Złotocha Liliana

Grupa 2

  1. Bielawska Olga
  2. Ejzak Bartosz
  3. Gawrych Agnieszka
  4. Jaros Aleksandra
  5. Kacprzak Weronika
  6. Kapszewicz Marta
  7. Kozyra Agnieszka
  8. Kuzalska Natalia
  9. Łęgocka Martyna
  10. Maciejewska Monika
  11. Marecka Sonia
  12. Morawska Maria
  13. Przybyłek Paulina
  14. Skowron-Radłowska Eliza
  15. Szulc Anna
  16. Wachura Arkadiusz
  17. Wojciechowska Ewelina
  18. Zaremba Paweł
  19. Żandecka Magdalena

 

Grupa językoznawcza (3):

  1. Bekus Emilia
  2. Chalczyńska Klaudia
  3. Groblińska Justyna
  4. Kacperska Beata
  5. Kaźmierczak Paulina
  6. Kępka Krystian
  7. Kolmaga Weronika
  8. Kotarska Kamila
  9. Krawczyk Ewa
  10. Ortyl Anna
  11. Rzeźnik Martyna
  12. Straszak Kinga
  13. Tomasik Kamila
  14. Witkowska Dominika
  15. Zając Patrycja
  16. Zajączkowska Daria

About the Author: kuba