„Brak Słów” – nowe pismo studentów polonistyki

Przyszli publicyści, krytycy literaccy i artyści doskonalący swoje talenty na specjalizacji “Publicystyka kulturalna i krytyka artystyczna” wydali właśnie pierwszy numer pisma pt. „Brak Słów”. 

 Jestem bardzo dumna z moich studentów  mówi dr Anna Wiśniewska-Grabarczyk, sprawująca opiekę nad pismem.  Mimo niełatwej sytuacji pandemicznej i szeregu obowiązków (nie tylko) uczelnianych pracowali z nieopisanym wręcz zapałem i radością tworzenia. Wszystkim moim młodym Współpracownikom dziękuję za tę wspólną podróż. Dziękuję również Władzom Instytutu Filologii Polskiej i Logopedii za przychylność, Koleżankom i Kolegom z Zakładu Literatury Polskiej XX i XXI w. za wsparcie przy realizacji tego przedsięwzięcia, a panu Grzegorzowi Zgondkowi za pomoc przy uruchomieniu strony. Warto dodać, że nasze pismo jest otwarte na współpracę z wszystkimi, którzy chcieliby podzielić się swoją twórczością.

Zespół redakcyjny „Braku Słów” tworzą studenci pierwszego i drugiego roku specjalizacji “Publicystyka kulturalna i krytyka artystyczna”: Maja Aulak, Agata Becherka, Julia Cieślewicz, Filip Kaczmarek, Justyna Marcinkowska, Aleksandra Pawełczyk, Dominik Prądzyński, Konrad Sęk i Katarzyna Zapała.

Zapraszamy do lektury na brakslow.uni.lodz.pl