Ogłoszenie Dziekana Wydziału Filologicznego UŁ z dn. 31.10.2020 r.

 

 

Łódź, dnia 31 października 2020r.

Szanowni Państwo,

 

W związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa uprzejmie informujemy, że budynek Wydziału Filologicznego pozostaje otwarty i będą mogli z niego korzystać zarówno studenci na potrzeby zajęć zdalnych i egzaminów (na dotychczasowych zasadach),  jak i pracownicy na potrzeby prowadzenia zajęć zdalnych, pracy naukowej czy administracyjnej.

Apelujemy jednak o ograniczenie wizyt w budynku do absolutnego minimum.

Pracownicy administracyjni pracują przez najbliższe dwa tygodnie (do 14 listopada 2020r.) w sposób, co do zasady, zdalny. Mogą jednak korzystać z infrastruktury budynku, ale nie częściej niż 1-2 razy w tygodniu.

Wizyty studentów w celach administracyjnych lub pozostałych interesantów powinny zostać ograniczone i mogą odbywać się tylko w sytuacjach uzasadnionych i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty z pracownikiem (wykaz adresów mailowych pracowników administracji znajduje się tutaj: http://filolog.uni.lodz.pl/?p=16486). Rekomendujemy załatwianie wszelkich spraw w sposób elektroniczny, bez konieczności wizyty w  budynku.

 

 

       Z poważaniem,

Dziekan Wydziału Filologicznego UŁ

Prof.dr hab. Joanna Jabłkowska