Terminy konsultacji w sesji egzaminacyjnej

Antczak-Kujawin Justyna  dr s. 3.75 justyna.antczak@uni.lodz.pl

nieobecna

Badowska Katarzyna dr s. 3.58 katarzyna.badowska@uni.lodz.pl
Berkan-Jabłońska Maria dr hab., prof. UŁ s. 3.85 maria.berkan@uni.lodz.pl

nieobecna

Biernacka Michalina dr s. 3.89
24.01. 10:00-11:30,
31.01. 9:00-10:30,
w sesji poprawkowej:
13.02. 9:00-10:30.
Błażejewska Joanna dr s. 3.77 joanna.blazejewska@uni.lodz.pl

konsultacje będą odbywać się stacjonarnie lub zdalnie, w terminie ustalonym wcześniej drogą mailową ze studentem

Bocheński Tomasz dr hab., prof. UŁ s. 3.72 wtorek, godz. 12.00 -13.30
tomasz.bochenski@uni.lodz.pl
Burska Katarzyna dr s. 3.80 terminy konsultacji publikowane są na stronie:

https://www.filolog.uni.lodz.pl/zwjp/konsultacje

Burska- Ratajczyk Beata dr hab. s. 3.78 beata.burska@uni.lodz.pl

terminy konsultacji publikowane są na stronie:

https://www.filolog.uni.lodz.pl/zwjp/konsultacje

Cieśla Bartłomiej dr s. 3.81 terminy konsultacji publikowane są na stronie:

https://www.filolog.uni.lodz.pl/zwjp/konsultacje

Cieślak Tomasz  dr hab., prof. UŁ s. 3.66 poniedziałek (30 I) i wtorek (31 I), w godz. 10–11.30

Jest też możliwość konsultacji online: tomasz.cieslak@uni.lodz.pl

Dakowicz Przemysław dr hab. s. 3.72 przemyslaw.dakowicz@uni.lodz.pl
Dembowska-Wosik Iwona dr s. 3.89
23.01. 10-11:30
30.01.  10-11:30
15.02. 10-11:30
Domagalska Małgorzata dr hab., prof. UŁ s. 3.59 23 i 30 stycznia, godz. 11.30 do 13.00
Ejsmunt-Wieczorek Izabela dr s. 3.75 izabela.ejsmunt@uni.lodz.pl

30.01.2023 (poniedziałek), godz. 11.45-13.00

16 02.2023 (czwartek), godz. 10.00-11.30

Fiszbak Jolanta dr hab., prof. UŁ s. 3.70
kontakt telefoniczny (883 707 076)
Gacka Ewa dr s. 3.74 ewa.gacka@uni.lodz.pl

23.01.2023 (poniedziałek), godz. 15.00-16.30

30.01.2023 (poniedziałek), godz. 13.30-15.00

13.02.2023 (poniedziałek), godz. 13.00-14.30

Gajak-Toczek Małgorzata dr hab., prof. UŁ s. 3.77
Gajda Anetta dr s. 3.84
25.01. (środa) 9.00-10.30
1.02 (środa) 8.30-10.00
15.02 (środa) 8.30-10.00

anetta.gajda@uni.lodz.pl

Gala-Milczarek Beata dr hab. s. 3.77 (beata.gala@uni.lodz.pl)

nieobecna

Gaze Mateusz  dr s. 3.90  

mateusz.gaze@uni.lodz.pl

Gliwa-Patyńska Renata dr s. 3.75 renata.gliwa@uni.lodz.pl

30.01.2023 (poniedziałek), godz. 17.00-18.30

13.02.2023 (poniedziałek), godz. 17.00-18.30

Goławska-Stachowiak Karolina dr s. 3.87  –
Kunikowska Aleksandra mgr  3.62 nieobecna

(aleksandra.kunikowska@filologia.uni.lodz.pl)

Gozdek Magdalena mgr s. 3.84 magdalena.gozdek@edu.uni.lodz.pl
Grochala-Woźniak Beata dr hab., prof. UŁ s. 3.90

31 stycznia g. 13.00-14.30

2 lutego g. 9.30 – 11.00

15 lutego g. 12.30-14.00.

beata.grochala@uni.lodz.pl

Hac-Rosiak Barbara, mgr s. 3.59  –
Hejniak Zuzanna, mgr 3.73  –
Ignaczak Lidia dr s. 3.69 w czasie sesji zimowej i poprawkowej – w poniedziałki, w godz. 10.00 – 11.30, pokój 3.69.

lidia.ignaczak@uni.lodz.pl

Jachimowska Katarzyna dr  hab., prof. UŁ s. 3.81 terminy konsultacji publikowane są na stronie:

https://www.filolog.uni.lodz.pl/zwjp/konsultacje

Jaros Irena dr hab., prof. UŁ s. 3.76 irena.jaros@uni.lodz.pl

24.01.2023 (wtorek) od godz. 12.30

31.01.2023 (wtorek), godz. 11.30-13.00

14.02.2023 (wtorek), godz. 11.30-13.00

Dyżur dziekański prof. Ireny Jaros odbywa się w pok. 3.46 (szczegóły na stronie www.filolog.uni.lodz.pl)

Jeznach Klaudia, mgr s. 3.70 online (Teamsy) od 13.15 do 17.00 lub stacjonarnie po wcześniejszym umówieniu: klaudia.jeznach@filologia.uni.lodz.pl
Kacperska Beata mgr  

terminy konsultacji publikowane są na stronie: http://filolog.uni.lodz.pl/kwjp/?page_id=27

beata.kacperska@uni.lodz.pl

Kaczor-Scheitler Katarzyna dr hab. s. 3.61 terminy konsultacji (w trybie online) w sesji:
24 I, godz. 10.00-11.30;
26 I, godz. 10.00-11.30;
27 I, godz. 14.00-15.30.
W sesji poprawkowej: 13 II, godz. 10.00-11.30katarzyna.kaczor-scheitler@uni.lodz.pl
Karwowska Marzena dr hab., prof. UŁ s. 3.73 nieobecna
Kaźmierczak Monika  dr s. 3.68 monika.kazmierczak@uni.lodz.pl

23.01.2023 (poniedziałek), godz. 10.00-11.00

26.01.2023 (czwartek),  godz. 8.00-10.00

14.02. 2023 (wtorek),  godz. 13.00-14.00

Kaźmierczak Paulina mgr s. 3.89 e-mail: paulina.kazmierczak@filologia.uni.lodz.pl
Kołodziej Karolina dr s. 3.58
27.01 10.30-11.30
2.02. 10.30-11.30
15.02 10.30-11.30
Kowalska Danuta  dr hab., prof. UŁ s. 3.82lub

s. 3.93

24.01.br (wtorek) 10.30-12.00

2.02.br. (czwartek) 10.30-12.00

16.02.br. (czwartek) 10.30-12.00.

Kowalkiewicz-Kulesza Agnieszka dr s. 3.71

31 stycznia: godz. 12.00-13.00

02 lutego: godz. 12.30-13.30

13 lutego: godz. 12.00-13.30

agnieszka.kulesza@uni.lodz.pl

Koźbiał Natasza mgr natasza.kozbial@uni.lodz.pl
Kujawiak Aleksandra mgr s. 3.79  

aleksandra.kujawiak@uni.lodz.pl

Kuran Michał dr hab., prof. UŁ s. 3.63
środa, 1 lutego o godz. 8.30-9.30.
piątek, 17 lutego o godz. 8.30-9.30.

michal.kuran@uni.lodz.pl

Kuran Magdalena  dr s. 3.62
27 I (piątek) – g. 10-11;
1 II (środa) – g. 10-11;
3 II (piątek) – g. 10-11
Konsultacje odbywają się na platformie Teams

magdalena.kuran@uni.lodz.pl

Lachman Magdalena dr s. 3.72

wtorek, 31.01 i 14.02 – godz. 10.30-12.00, s. 3.72 (lub. 3.50)

lub dyspozycyjność on-line (po kontakcie mailowym)

magdalena.lachman@uni.lodz.pl

MOŻLIWOŚĆ KONSULTACJI ON-LINE PO KONTAKCIE MAILOWYM

Lenartowicz- Zagrodna Anna dr hab., prof. UŁ s. 3.83
25 I, środa 12.00 do 13.30
1 II, środa 10.00-11 30
16 II, czwartek, 9.30-11.00

anna.zagrodna@uni.lodz.pl

Marciniak-Firadza Renata  dr hab., prof. UŁ s. 3.74 renata.marciniak@uni.lodz.pl

27.01.2023 (piątek), godz. 10.00-11.00

17.02.2023 (piątek), godz. 10.00-11.00

Mazan-Mazurkiewicz Alicja dr hab. s. 3.70 czwartek 10.00-11.30 (26 stycznia, 2 lutego i 16 lutego)

alicja.mazan@uni.lodz.pl

Mazurkiewicz Adam dr hab., prof. UŁ s. 3.70 czwartek 10.00-11.30 (26 stycznia, 2 lutego i 16 lutego)

adam.mazurkiewicz@uni.lodz.pl

Mielczarek Marzena  dr hab. n. med. s.3.74 nieobecna

marzena.mielczarek@umed.lodz.pl

Mieszek Małgorzata dr hab. s. 3.62 W pierwszym tygodniu sesji konsultacje w formie zdalnej.

30 I (9-10) stacjonarnie,

13 II (9-10) stacjonarnie

(malgorzata.mieszek@uni.lodz.pl)

Mikinka Aleksandra dr s. 3.59 nieobecna
Morawiec Arkadiusz prof. dr hab. s. 3.73 arkadiusz.morawiec@uni.lodz.pl
terminy konsultacji stacjonarnych:wtorek, 11.45-13.15
Nowakowska Maria Magdalena dr  s.3.91  mariamagdalena.nowakowska@uni.lodz.pl
Olejniczak Elwira dr s. 3.79 nieobecna
Olszewski Jurek prof. dr hab. n. med. s. 3.74 jurek.olszewski@umed.lodz.pl

wtorki, godz. 10.00-12.00 w Klinice Otolaryngologi. Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM, ul. Zeromskiego 113

Pałuszyńska Edyta dr hab., prof. UŁ s. 3.90
31 stycznia (w budynku WF) 14.00 – 15.30
14 lutego (w budynku WF) 11 – 13.

edyta.paluszynska@uni.lodz.pl

Pawlata Małgorzata dr s. 3.86  malgorzata.pawlata@uni.lodz.pl
Pawłowska-Kościelniak Anita dr s. 3.82 nieobecna

anita.pawlowska@uni.lodz.pl

Petlak Anna dr s. 3.87 czwartek, 26 I, w g. 11.00 – 12.30,

poniedziałek, 30 I, 11.00 – 12.30.

anna.petlak@uni.lodz.pl

Pietrych Krystyna  dr hab., prof. UŁ s. 3.85 nieobecna
krystyna.pietrych@uni.lodz.pl
Pietrzak Magdalena  dr hab., prof. UŁ s. 3.82

26.01. (czwartek): 10.00-11.30 

01.02. (środa)– 10.00-11.30 

16.02. (czwartek)– 10.00-11.30 

magdalena.pietrzak@uni.lodz.pl

Pluta-Wojciechowska Danuta prof. dr hab. s. 3.76 danuta.pluta@uni.lodz.pl

25.01.2023 (środa), godz. 9.00-10.30

Poradecki Mateusz dr s. 3.86
Raźny Joanna  dr s. 3.87 nieobecna
Różycka Izabela  dr s. 3.78 izabela.rozycka@uni.lodz.pl

terminy konsultacji publikowane są na stronie:

https://www.filolog.uni.lodz.pl/zwjp/konsultacje

Rudziński Grzegorz  dr s. 3.91 wtorek 24 i 31 stycznia oraz środa 25 stycznia i 1 lutego, w godzinach 9.00-11.00

grzegorz.rudzinski@uni.lodz.pl

Samborska-Kukuć Dorota prof. dr hab. s. 3.59
27.01. – 11.00-12.00
3.02. – 10.00-11.00

dorota.samborska@uni.lodz.pl

Sicińska Katarzyna  dr hab., prof. UŁ s. 3.68 katarzyna.sicinska@uni.lodz.pl

25.01.2023 (środa), godz. 12.00-13.30

01.02.2023 (środa), godz. 12.00-13.30

15.02.2023 (środa), godz. 12.00-13.30

Sokół-Klein Anna dr s. 3.79 terminy konsultacji publikowane są na stronie:

https://www.filolog.uni.lodz.pl/zwjp/konsultacje

Sroka Jakub mgr jakub.sroka@edu.uni.lodz.pl
Syrek Małgorzata mgr malgorzata.syrek@edu.uni.lodz.pl
Szargot Maciej prof. dr hab. s. 3.71 maciej.szargot@uni.lodz.pl
Szkudlarek- Śmiechowicz Ewa dr hab., prof. UŁ s. 3.80  

terminy konsultacji publikowane są na stronie:

https://www.filolog.uni.lodz.pl/zwjp/konsultacje

ewa.smiechowicz@uni.lodz.pl

Szurek Mateusz  dr s. 3.68 mateusz.szurek@uni.lodz.pl

24.01.2023 (wtorek), godz. 8.00-9.30

31.01.2023 (wtorek), godz. 8.00-9.30

14.02.2023 (wtorek), godz. 8.00-9.30

Urbańska Monika dr s. 3.88 poniedziałki w godz. 9.00-10.30

monika.urbanska@uni.lodz.pl

Wasąg Magdalena dr s. 3.50 23.01, 1.02, 15.02.2023, godz. 11.30-13.00, pok. 3.50

magdalena.wasag@uni.lodz.pl

Wierzbicka Agnieszka dr hab., prof. UŁ s. 3.78 terminy konsultacji publikowane są na stronie:

https://www.filolog.uni.lodz.pl/zwjp/konsultacje

Wiśniewska-Grabarczyk Anna dr
Wiśniewski Jerzy dr hab. s. 3.66 wtorki: 24 I, 31 I, 14 II, godz. 10:00 13:00
ponadto można umawiać się indywidualnie na rozmowy i zaliczenia – przez MS TEAMSjerzy.wisniewski@uni.lodz.pl
Woźniak Ewa prof. dr hab. s. 3.84
26 stycznia (czwartek) 10.00-11.30
2 lutego (czwartek) 13.30-14.30
16 lutego (czwartek) 10.00-11.30

ewa.wozniak@uni.lodz.pl

Woźniak-Łabieniec Marzena  dr hab., prof. UŁ s. 3.50 poniedziałek 30 stycznia (11.00-12.30) i w czwartek 2 lutego (11.00-12.30)
Woźniak Tomasz dr hab., prof. UŁ s. 3.76 tomasz.wozniak@uni.lodz.pl

konsultacje online po wcześniejszym ustaleniu terminu

Zając Ewelina  dr s. 3.75 ewelina.zajac@uni.lodz.pl

25.01.2023 (środa), godz. 10.00-11.30

15.02.2023 (środa), godz. 10.00-11.30

Zarębski Rafał prof. dr hab. s. 3.83
23 stycznia, godz. 9-11.30 online
31 stycznia, godz. 11-12
16 stycznia godz. 11-12.

rafal.zarebski@uni.lodz.pl

Zarzycka Grażyna dr hab., prof. UŁ s. 3.91 poniedziałki: 30 I, 13 II; godz. 13:30 – 15:00

grazyna.zarzycka@uni.lodz.pl

Żukowska Kamila dr s. 3.61  

kamila.zukowska@filologia.uni.lodz.pl

Instytut