Zajęcia online z ekspertami JLU Giessen – do zdobycia punkty ECTS i to bez opłat! 

Zajęcia online z ekspertami JLU Giessen – do zdobycia punkty ECTS i to bez opłat! 

Dla wszystkich studiujących w UŁ, którzy chcą zgłębiać zagadnienia w innych językach lub zyskać przedsmak mobilności w legendarnej, prestiżowej uczelni w Niemczech – słowem, dla tych, którzy chcą wzbogacić program studiów w sposób przełamujący rutynę, proponujemy udział w programie VIP (zgłoszenia do 15 lutego).

VIP (Virtual International Programme) to darmowa oferta JLU Giessen dla studentów uczelni partnerskich, w tym UŁ. Do wyboru aż 80 przedmiotów w językach: angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim. Ponadto dostępne kursy języka niemieckiego. Początek zajęć, zależnie od przedmiotu, w marcu lub kwietniu, natomiast koniec nie później niż w lipcu – szczegóły w niżej załączonej wiadomości oraz folderze. Podobnie jak w przypadku mobilności studenckiej, wymagany jest wykaz zaliczeń z UŁ. Prosimy upewnić się na swoim Wydziale co do zaliczenia zajęć w programie VIP (organizatorzy akceptują zgłoszenie nawet na pojedynczy przedmiot).

Virtual International Programme of JLU (uni-giessen.de)

Aby mieć uznane punkty ECTS za wybrany przedmiot lub przedmioty, należy wcześniej skontaktować się z koordynatorem Erasmus+/ECTS na kierunku, który ustali przystawalność efektów uczenia się wybranego przedmiotu.

JLU Virtual International Programme – VIP summer semester 2021

Gorąco zachęcamy!